On-line Projekt

 projekt Objevitelské (ne)soboty

https://www.ctm-academy.cz/objevitelske-soboty

Jedná se o online lekce pro děti od 6 do 14 let s lektory na různá zajímavá témata. Zapojení se do lekcí je pro účastníky zdarma.

Lekce vysíláme v různé časy 5x denně, děti si mohou vybírat z témat jako je vesmír, biologie, historie, angličtina, pokusy nebo pohybohrátky. Pro každého se jistě něco najde! Témata neustále rozšiřujeme.

Jak to funguje?

  • Každý týden ve středu zveřejníme program na následující týden.
  • Na webu je odkaz na dotazník, ve kterém si rodiče zaškrtnou lekce, které je pro děti zajímají.
  • V neděli večer po uzávěrce přihlášek zašleme rodičům e-mail s odkazy na vstup do lekcí.
  • Lekce vysíláme přes platformu zoom.us a jsou zdarma.

Jaká nabízíme témata?

Podívejte se například na pondělní rozvrh. Vysíláme 5x denně pro dvě věkové kategorie – junior (6 až 10 let) a student (11 až 14 let). Rodiče s dětmi si mohou vybrat témata a čas, který jim nejvíce vyhovuje.