Online svět a rizika

Vážení rodiče, 

dovolujeme si vám nabídnout přístup do unikátního online videokurzu E-Bezpečí pro rodiče, který jsme připravili pro rodiče (a další zájemce) jako možnou alternativu vzdělávání v oblasti online bezpečnosti.

Videopřednášky s prezentacemi umožní sledovat či poslouchat kurz při jakékoli další činnosti, třeba vaření, žehlení či uklízení, kurz lze kdykoli zastavit, přetočit, poslechnout si daný úsek a prohlédnout si ukázky z kazuistiky apod.

Aktuálně je kurz složen z 6 vzájemně propojených videopřednášek:
1. Co dělají české děti na internetu? (00:12:17) 2. Sexting – rizikové sdílení vlastních intimních materiálů (00:46:28) 3. Kybergrooming a online predátoři (00:56:46) 4. Kybernetická šikana (kyberšikana) (01:05:45) 5. Rizikové výzvy v online prostředí (00:27:07) 6. Bezpečnostní aplikace pro rodiče (00:17:58)

V tuto chvíli mají tedy rodiče k dispozici téměř 4 hodiny zajímavého videoobsahu prezentovaného zkušenými lektory projektu E-Bezpečí Univerzity Palackého v Olomouci (v budoucnu budeme rozšiřovat o další témata).

Detaily o kurzu zde

Zkušební lekci kurzu na vyzkoušet zde

heslo: DEMO

Děkujeme za váš čas,
tým projektu E-Bezpečí
vzdelavani@e-bezpeci.cz