Velikonoční online dílna

Velikonoční online tvoření pro děti v neděli 28. 3. v 16:30 h. Na dílně se společně vypravíme na návštěvu a budeme tvořit, malovat a vyrábět naše ptačí sousedy. Hotové práce budete mít možnost vystavit v rámci naší velikonoční výzvy.

Více info o výzvě: Velikonoce u ptačích sousedů | Městské kulturní středisko Tišnov (mekstisnov.cz)

Pomůcky na dílnu: tužka, guma, pastelky, barevné papíry, obyčejné bílé papíry, čtvrtky A3, lepidlo, nůžky, staré noviny, štětce, barvy, kalíšek s vodou, tuš, igelit nebo ubrus na stůl pro případnou kalamitu. 🙂 Vezmi vše, co najdeš doma a chtěl/a by sis tím ozdobit svého ptáčka!

Pro přihlášení na dílnu vyplňte tento formulář: Velikonoční online dílna: U ptačích sousedů – Formuláře Google. Nejpozději den před konáním akce vám bude zaslán odkaz na online místnost.