Informace k testování od 3. 01. 2022

Vážení rodiče,

dle MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍCH MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ S ÚČINNOSTÍ od 3. 1. 2022 bude probíhat testování žáků na onemocnění Covid-19 v období od 3. ledna 2022 do 16. ledna 2022 2x v týdnu, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek ve stejném režimu jako doposud.

Nebude v provozu ranní školní družina. Žáci přichází do školy mezi 7:15–7:30 hod. a ihned jdou do svých tříd, kde jsou společně otestováni.

Dále pak od 17. ledna 2022 probíhá antigenní testování dětí a žáků opět každé pondělí až do odvolání.

Povinností všech bude až do výsledku testu mít zakrytý nos a ústa rouškou nebo respirátorem.

V případě pozitivního výsledku testu bude testovaný žák umístěn do izolační místnosti a škola bude neprodleně informovat zákonného zástupce žáka.

Děkujeme za pochopení.                                                                                 Mgr. Ilona Krausová, ředitelka školy

INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ KE ZMĚNÁM V MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍCH MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ S ÚČINNOSTÍ OD 3. 1. 2022

testování_leták_pro_rodiče