NÁSTĚNKA

 

Vážení rodiče.

Chtěl bych tímto pozvat děti na tradiční sportovní soustředění, které organizuji. Na jaře před Velikonocemi jedeme na *Pálavu 6.-9.4.2023*, o letních prázdninách na *Slovensko 30.7.-5.8.2023* (domluva vždy možná o 1-2 dny poupravit příjezd/odjezd), více info viz. příloha. Termíny jsou dlouhé roky neměnné, posílám v předstihu kvůli zajištění akce, koordinaci kapacity a plánování dalších akcí (tréninky/kempy/rozhodcování apod.).

Akce dělám zejména pro zájemce z řad pravidelně trénujících sportovců, ale rád nabídnu i méně zdatným zájemcům (trénování, parta, kontakty, zážitky, příroda patd.). :Po příjezdu ze Slovenska od 7.8. předběžně plánuji sportovní kempy (tenisové/volejbalové preferuji), zájemci mi prosím pište dotazy+termín+místo, kam byste děti dopravily, nebo by dojely (Brno/Kuřim/Knínice/Bítýška/Malhostovice/Předklášteří apod.).

Pokud vás akce zajímá, budu se těšit na vaše přihlášky emailem potvrzené platbou zálohy, v opačném případě nemusíte reagovat. Prosím o přeposlání těm, které by mohl aktivně strávený čas zajímat (i rodiče se po domluvě mohou zúčastnit).

Přeji vše nejlepší v roce 2023.

Jiří Halama – 607760559

 
 

 

Sněhuláci pro Afriku 2023

 

Relax leden – červen 2023 (PDF 611kB)
Rodičovská setkání leden – červen 2023 PDF 221kB)
Puzzle 2023  (PDF 6MB)

 

 

na Denním centru pro lidi bez domova potřebujeme vaši pomoc! CELOROČNĚ SBÍRÁME PÁNSKÉ OBLEČENÍ VHODNÉ PRO ŽIVOT NA ULICI. Máme tisíc klientů, a proto i VELKÝ NEDOSTATEK věcí. Nebojte se darovat mikinu neurčité barvy nebo hodně obnošené rifle, všechno se cení, pokud je to pohodlné. Obleky, pyžama a župany prosím někam jinam 😀

Z DÁMSKÝCH věcí nám chybí JENOM praktické boty, ponožky, legíny a mikiny.

Vzácností je i starší baťoh, spacák nebo deka.

Oblečení nemusí být sezónní.

V prosinci a lednu nevíme co dřív, proto kdo přijde už teď na podzim, pomůže dvojnásob.

Děkujeme za pomoc i za šíření výzvy!

(Rádi vás uvítáme přímo u nás – Centrum pro lidi bez domova, DCHB, Bratislavská 58, vchod ze dvora – zadní budova, Brno, tel. po-čt 737 220 885).

 

ZŠ a MŠ Předklášteří se opět zapojila do sociálně ekologického projektu „Špačkoš“ – sběr dřevěných pastelek a tužek délky 2 – 3 cm.
Konec soutěže 12. 5. 2023.
 
Více informací zde: https://www.spackos.cz/