19. 4. – Lipka

V úterý 19. dubna 2022 pojedeme na LIPKU (školské zařízení pro enviromentální vzdělávání) – pracoviště Jezírko do Brna – Soběšic na výukový program VEČERNÍČEK NA VÝLETĚ. Program začíná úvodním motivačním setkáním s loutkou Večerníčka. Děti se seznámí s životem v půdě, prolezou si model mraveniště a prostřednictvím smyslové aktivity se seznámí s různými pokryvy těl živočichů. V lese je čekají pohybové aktivity – stopování živočichů, prolézání pavoučí sítí a hry s přírodninami.
Program je částečně terénní, výuka v terénu probíhá za každého počasí.

Sraz dětí: 7 h, odjezd autobusu: 7,15 h

Plánovaný příjezd: 12,30  pak oběd. Děti, které půjdou po obědě si vyzvedněte ve 13 h.

S sebou do batůžku: pití, pláštěnku, přezůvky – můžete dát do batůžku ráno  v MŠ. Svačinu si bereme z MŠ.

Dejte, prosím, dětem oblečení a obuv, které jsou vhodné na pobyt v lese.