Pozvánka na workshop – říjen 2022

Pozvánka na workshop – 2022

Workshop, proběhne 25.-26.10.2022 v penzionu Slunečnice v Kuřimské Nové Vsi.

Workshop bude opět zaměřen na komplexní propojení daných problémů.

První den bude přednášet paní Trčková o neurovývojové diagnostice a terapii, druhý den bude přednášet paní Šafránková o komplexním pohledu na věc z pohledu logopeda. Zároveň nás seznámí s novinkami v této oblasti. Druhý den bych Vám pak také něco sdělila já opět z ortoptické (oční) praxe a zároveň bych Vás chtěla trochu více seznámit s holistickým přístupem, který je mi blízký a postrádám ho v klasické medicíně. Podrobnosti najdete na pozvánce v příloze. V případě jakéhokoliv dotazu se neváhejte na mě obrátit.
Těším se opět na příjemné obohacující setkání.
S přáním hezkého a klidného začátku nového školního roku
Andrea Košťálová (Jeřábková)

Mgr. Andrea Košťálová, Ph.D.
Ortoptická ambulance
Libušina třída 4
623 00 Brno
www.ortoptika.net