NÁSTĚNKA

 

Příměstské tábory 2023

 

14. ročník cyklistického závodu „Memoriál Ivo Medka“, který pořádá město Tišnov v neděli 28. 5. 2023 na ploše u cyklostezky Tišnov-Železné.
Pro závod horských kol bude připraveno několik tratí. Zúčastnit se jej tak budou moci kromě dospělých také děti ve všech věkových kategoriích (0-18 let).Připraven je i bohatý doprovodný program, jako je například parkourová akrobacie a workshop pro děti v podání Davida Kašpárka – několikanásobného mistra ČR v parkouru a skupiny Flow Vision.Světový rekordman Josef Zimovčák představí jízdu na historickém vysokém kole. Se svou show vystoupí i mistr světa v biketrialu Vašek Kolář. K vidění a svezení budou připraveny cyklokuriozity Martina Zehnala.V neposlední řadě se uskuteční také vyjížďka „Tišnov šlape pro charitu“, která je určena pro všechny, kteří třeba nezávodí, ale chtějí pomoci. Výtěžek ze startovného bude věnován Oblastní charitě Tišnov. Všichni účastníci této vyjížďky postoupí do slosování o horské kolo.Více informací o akci naleznete zde ►► https://www.tisnov.cz/memorial-ivo-medka/ds-1005/p1=12469Memoriál Ivo Medka – závod horských kol

 

Přednáška pro veřejnost (4,04 MB)

Park_v_pohybu (PDF 4,26MB)

Týden s lokomocí v Tišnově – celý program (2,56 MB) 

 

Nábor – hřiště Ostrovec

Plakát Nábor 2023

 

Vážení rodiče.

Chtěl bych tímto pozvat děti na tradiční sportovní soustředění, které organizuji. Na jaře před Velikonocemi jedeme na *Pálavu 6.-9.4.2023*, o letních prázdninách na *Slovensko 30.7.-5.8.2023* (domluva vždy možná o 1-2 dny poupravit příjezd/odjezd), více info viz. příloha. Termíny jsou dlouhé roky neměnné, posílám v předstihu kvůli zajištění akce, koordinaci kapacity a plánování dalších akcí (tréninky/kempy/rozhodcování apod.).

Akce dělám zejména pro zájemce z řad pravidelně trénujících sportovců, ale rád nabídnu i méně zdatným zájemcům (trénování, parta, kontakty, zážitky, příroda patd.). :Po příjezdu ze Slovenska od 7.8. předběžně plánuji sportovní kempy (tenisové/volejbalové preferuji), zájemci mi prosím pište dotazy+termín+místo, kam byste děti dopravily, nebo by dojely (Brno/Kuřim/Knínice/Bítýška/Malhostovice/Předklášteří apod.).

Pokud vás akce zajímá, budu se těšit na vaše přihlášky emailem potvrzené platbou zálohy, v opačném případě nemusíte reagovat. Prosím o přeposlání těm, které by mohl aktivně strávený čas zajímat (i rodiče se po domluvě mohou zúčastnit).

Přeji vše nejlepší v roce 2023.

Jiří Halama – 607760559

 
 

 

Sněhuláci pro Afriku 2023

 

Relax leden – červen 2023 (PDF 611kB)
Rodičovská setkání leden – červen 2023 PDF 221kB)
Puzzle 2023  (PDF 6MB)

 

 

na Denním centru pro lidi bez domova potřebujeme vaši pomoc! CELOROČNĚ SBÍRÁME PÁNSKÉ OBLEČENÍ VHODNÉ PRO ŽIVOT NA ULICI. Máme tisíc klientů, a proto i VELKÝ NEDOSTATEK věcí. Nebojte se darovat mikinu neurčité barvy nebo hodně obnošené rifle, všechno se cení, pokud je to pohodlné. Obleky, pyžama a župany prosím někam jinam 😀

Z DÁMSKÝCH věcí nám chybí JENOM praktické boty, ponožky, legíny a mikiny.

Vzácností je i starší baťoh, spacák nebo deka.

Oblečení nemusí být sezónní.

V prosinci a lednu nevíme co dřív, proto kdo přijde už teď na podzim, pomůže dvojnásob.

Děkujeme za pomoc i za šíření výzvy!

(Rádi vás uvítáme přímo u nás – Centrum pro lidi bez domova, DCHB, Bratislavská 58, vchod ze dvora – zadní budova, Brno, tel. po-čt 737 220 885).

 

ZŠ a MŠ Předklášteří se opět zapojila do sociálně ekologického projektu „Špačkoš“ – sběr dřevěných pastelek a tužek délky 2 – 3 cm.
Konec soutěže 12. 5. 2023.
 
Více informací zde: https://www.spackos.cz/